Dom i Wnętrze

Zadbaj o estetykę stołu – wybierz piękny zestaw sztućców

 

Nowoczesny stół to dzisiaj nie tylko elegancki obrus czy wyjątkowe dania – stół to przede wszystkim miejsce, gdzie spotkamy się w gronie naszych bliskich. Decydując się na zorganizowanie przyjęcia czy biesiady pamiętajmy o tym, jak ważną rolę odgrywa odpowiedni zestaw sztućców. Jakie sztućce wybrać na nasz domowy stół?

Zestaw sztućców, który zdobi stół!

Elegancki zestaw sztućców to dzisiaj nie tylko element, który pozwala nam na wygodne jedzenie – to również produkty, które całkowicie zmieniają odbiór naszego stołu. Projektanci i producenci stale zaskakują nas nowymi wzorami i koncepcjami, aby sztućce zachwycały. Jak tworzony jest dzisiaj zestaw sztućców?

Nowoczesne sztućce od topowych producentów tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10. Materiał ten nie odkształca się, nie jest podatny na wilgoć, korozję, zarysowania. Sztućce tego typu możemy bez obaw czyścić w zmywarkach automatycznych. Nowoczesny zestaw sztućców zachwyci nas nie tylko wyjątkową trwałością, ale i designem – sztućce projektowane są w taki sposób, aby zachwycać i wzbogacać przestrzeń stołu. Projektanci chętnie sięgają po klasyczne zdobienia, jak i nowoczesne trendy: w kolekcjach znajdziemy sztućce o wydłużonych trzonkach, sztućce z kwiatowymi ornamentami, sztućce o minimalistycznej linii.

Na szczególna uwagę zasługują również sztućce dedykowane najmłodszym – projektanci oddają w ich rączki nieco mniejsze sztućce, odpowiednio profilowane, aby możliwe było wygodne jedzenie. Uwagę przyciągają zdobienia, najczęściej w formie postaci z ulubionych kreskówek.

Zestaw sztućców grawerowanych

Ciekawą opcją jest możliwość zakupienia sztućców z wybranym przez nas grawerem – tę możliwość daje coraz więcej topowych producentów. Na sztućcach możemy umieścić zarówno inicjały, jak i pełne imię i nazwisko posiadacza. Taki zestaw sztućców to świetny pomysł na prezent, np. z okazji ślubu!

 

 

Metalowy stojak na ręczniki https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/