Dom i Wnętrze

Lekka, kaszmirowa kuchnia

Czy kaszmirowa kuchnia będzie dobrym pomysłem? Jak najbardziej. Nada ona pomieszczeniu nowej lekkości, która nie jest tak często spotykana. Warto zainteresować się tym, jakie możliwości daje jeden z najmodniejszych kolorów w ostatnim czasie.

Jak wygląda kolor kaszmirowy?

No tak, ale nie każdy będzie w stanie określić, jak dokładnie wygląda kaszmirowa kuchnia. Dlaczego? Ponieważ samo określenie “kaszmir” kojarzyć się będzie z czymś, co zupełnie nie pasuje do aranżacji wnętrz, a do modnego ubioru. Kaszmirowe swetry uwielbiane są przez panie i panów. A jaki to właściwie kolor jest? Otóż jest to delikatny miks beżu z nutką szarości i różu. Kaszmir bazuje na najmodniejszych propozycjach w tym sezonie, które pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych, a także klasycznych.

Kaszmirowa kuchnia w drewnie

Chyba nie ma lepszego połączenia. Kaszmir z drewnem to jedno z najbardziej klasycznych połączeń, które pomaga również unikać aranżacyjnych faux pass. Drewniane blaty kuchenne, które zostaną wzmocnione przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych, są jak najbardziej wskazane. Ewentualnie, drewniane fronty szafek kuchennych zawsze pasują do takich pomieszczeń. Można wybrać drewniane wykończenia kuchenne w jasnych odcieniach lub też postawić na ciekawy kontrast. Ciemne drewno w połączeniu z kaszmirem pozwoli dodać nieco mocniejszego akcentu w kuchni. Do wyboru jest kaszmir matowy lub lakierowanym odcieniu. Ostateczny wybór zależny jest od indywidualnych preferencji użytkowników danego pomieszczenia.

 

live url zobacz wiecje https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/