Wygodne fotele ogrodowe

Zaprojektowanie wygodnego i dopasowanego do potrzeb ogrodu przy domu nie zajmie nam dzisiaj wiele czasu – przekonują producenci i projektanci. Dzięki szerokiej ofercie nowoczesnych mebli ogrodowych możemy być pewni, że znajdziemy to, co jest nam potrzebne. Fotele ogrodowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Jak pomogą nam zaaranżować ogród?

Fotele ogrodowe technorattanowe

Fotel to podstawa w ogrodowej aranżacji. Nowoczesne fotele ogrodowe tworzone są dzisiaj z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Jednym z produktów chętnie kupowanych od wielu lat są fotele ogrodowe tworzone z technorattanu. Technorattan jest tworzywem o wysokiej odporności na zmienne warunki atmosferyczne, wnikanie brudu, wilgoci. Czyszczenie tego tworzywa nie sprawia żadnych trudności. Projektanci proponują nam dzisiaj fotele ogrodowe z technorattanu w szerokiej gamie kolorystycznej, zarówno z podłokietnikami, jak i bez. Wiele z foteli posiada fantazyjne kształty, a profilowane siedziska zadbają o nasze plecy i ich komfort. Fotele ogrodowe z technorattanu oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach, dzięki czemu ich podnoszenie nie sprawia żadnych problemów.

Ochrona foteli ogrodowych w czasie jesieni i zimy

Chcąc zachować na długo wspaniały wygląd foteli ogrodowych pomyślmy o dedykowanych pokrowcach ogrodowych. Pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych o gęstym splocie, które nie przepuszczają brudu, chronią przed promieniowaniem słonecznym i osadzaniem się kurzu. Dodatkowo struktura pokrowca pozwala na swobodną wymianę powietrza, przez co na powierzchni mebla nie kondensuje się wilgoć. Pokrowce ogrodowe posiadają niewielki ściągacz, przez co fotele ogrodowe będą jeszcze lepiej chronione. Pokrowce możemy uzupełnić o niewielkie woreczki obciążeniowe.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

http://zen-satori.org/funkcjonalne-meble-outdoorowe-naroznik-tarasowy/ http://meble.nom.pl/jaki-taras-w-domu-jednorodzinnym-pozwoli-nam-na-swobodny-relaks/ http://buzzhouse.pl