Ciekawe

Wybieramy spodnie do jazdy konnej

Skoro jazda konna ma nam sprawiać przyjemność, to musimy się do tego w odpowiedni sposób przygotować. Przydać nam się mogą nie tylko spodnie do jazdy konnej, ale także toczek, zapewniający odpowiedni poziom bezpieczeństwa naszej głowie.

Spodnie do jazdy konnej dopasowane do jeźdźca

Bryczesy to najpopularniejsze spodnie, które można spotkać praktycznie na pupie każdego jeźdźca. Niektóre panie decydują się na nieco bardziej uniwersalne legginsy, ale jest to jeszcze u nas spotykana rzadkość. Bryczesy należy dobierać ze względu na materiał wykonania, jak również biorąc pod uwagę umiejętności jeźdźca. Kiedyś, kiedy technologia nie była tak mocno rozwinięta, spodnie wykonywane były z wełny. Teraz mamy do wyboru o wiele większe możliwości, a bryczesy najczęściej wykonuje się z bawełny z domieszką lycry.

Wygodna jazda konna

Spodnie do jazdy konnej na pierwszy rzut oka mogą nie odróżniać się od zwykłych spodni, jakie nosimy na co dzień. W szczególności, jeżeli chodzi o panie. Piękne spodnie podkreślające kształty prezentują się niezwykle efektownie. Jak więc odróżnić takie bryczesy od zwykłych spodni? Chociażby przez to, że na samych końcach, na nogawkach posiadają one specjalne wstawki umożliwiające zakładanie butów do jazdy konnej. Nie zapominajmy również o tym, że tego rodzaju spodnie posiadają leje całościowe lub tylko w okolicach kolana, chroniące przed otarciami. Niekiedy na rynku można spotkać bryczesy bufiaste, które inaczej nazywane są kawaleryjskimi, chociaż te są bardzo rzadko używane przez jeźdźców.

 

https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/ https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/ https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/