Motoryzacja

System zarządzania flotą

System zarządzania flotą samochodów ciężarowych w dzisiejszych czasach jest podstawą aby zapewnić płynne i bezpieczne działanie swojego biznesu przewozowego. Przedsiębiorcy działający w branży TSL są narażeni na ogromny stres – nigdy nie wiadomo gdzie są ich samochody oraz kierowcy. Czy stan techniczny samochodu się nie pogorszył? Odpowiedź na te wszystkie pytania zawiera inteligentny system zarządzania flotą!

 

Dbkfleetmanagement – inteligentny system zarządzania flotą

 

Dbkfleetmanagement to system zarządzania flotą, który został stworzony przez firmę, która jak nikt inny zna się na biznesie przewozowym. To nie kto inny jak Grupa DBK! Ich autorski system potrafi wspomóc pracę kierowców oraz przedsiębiorców działając na różnych frontach. Przede wszystkim wbudowany w serce każdej ciężarówki system telematyczny gwarantuje aktualną analizę GPS położenia pojazdu na drodze dzięki czemu przedsiębiorca zawsze wie gdzie znajduje się jego ciężarówka! To bardzo duży przywilej, który zapewnia nie tylko spokój, ale również ochronę przed najgorszymi wypadkami którymi są kradzieże samochodów wraz z przewożonym towarem! W sytuacji gdy kierowca odpoczywa, je posiłek, albo znajduje się w toalecie wiele ciężarówek zostało bezprawnie skradzionych. Z wbudowanym lokalizatorem każda ciężarówka zostanie szybko znaleziona!

 

Oprócz zabezpieczenia system zarządzania flotą gwarantuje również poprawę ekonomii i wydatków firmy. Jest to związane z ciągłym systemem raportowania spalania paliwa na różnych odcinkach trasy. Dzięki temu można pochwalić kierowców, którzy są oszczędni i doprowadzić do porządków tych, którzy zbyt mocno szarżują. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo paliwa co w perspektywie miesiąca czy kwartału da solidną kwotę.

 

Podsumowanie

 

W dzisiejszych czasach zarządzanie firmą przewozową bez pomocy technologicznych jest niezwykle trudne. Oprogramowania takie jak Dbkfleetmanagement to ,,must have” każdej prężnie działającej firmy przewozowej z prawdziwego zdarzenia!

zobacz zobacz wiecje https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/