Dom i Wnętrze

Kosz na balkon – wygodny fotel bujany

Nowoczesne meble ogrodowe tworzone są z dzisiaj zgodnie z najnowszymi trendami, jak również w oparciu o potrzeby i oczekiwania samych kupujących – przekonują projektanci i producenci mebli ogrodowych. Wśród licznych propozycji to kosz na balkon jest dzisiaj jednym z chętniej wybieranych. Dlaczego? Czy kosz na balkon sprawdzi się również w innych przestrzeniach wypoczynkowych?

Nowoczesny kosz na balkon

Nie ma wątpliwości, że kosz na balkon to hit ostatnich lat – mebel ten widzimy w ogrodach, na tarasach, ale również w strefach SPA czy w ogrodach hoteli i pensjonatów. Kosz na balkon to mebel wykonany z technorattanu, który przyciąga wzrok, poprawia estetykę otoczenia i sprawia, że znacznie chętniej spędzamy czas bliżej natury. Kosz na balkon pozwoli nam dosłownie bujać w obłokach i oderwać się od ziemi.

Jak skonstruowany jest kosz na balkon? Konstrukcja kosza opiera się na lekkim, aluminiowym stelażu malowanym proszkowo. Materiał ten zabezpieczono przed odkształcaniem, działaniem wilgoci, korozją. Istotne jest również to, że zastosowanie aluminium pozwoliło na zmniejszenie wagi mebla. Wierzch kosza na balkon pokrywa technorattanowa plecionka – jest ona nieporowata, nie wchłania brudu, jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne, w tym na promieniowanie UV. Oznacza to, że mebel na długi czas zachowa piękny, żywy kolor. Kosz na balkon zawieszony jest w powietrzu – w jego wnętrzu możemy umieścić koce, poduszki. We wnętrzu kosza skutecznie skryjemy się przed silniejszymi powiewami wiatru, jak również przed silnym słońcem.

Kosz na balkon – idealny towarzysz letniego odpoczynku

Meble tarasowe to idealne rozwiązanie, kiedy szukamy produktów na nasz balkon. Poza koszem możemy również postawić na kolekcje kawowe, składające się zazwyczaj ze stolika kawowego oraz 1-2 wygodnych krzeseł czy foteli.

 

 

zobacz więcej zobacz więcej netrza.pl