Jak przewozić warzywa by zachowały na długo świeżość

Gdy robimy zakupy na warzywnym dziale marketu lub na ryneczku nie zdajemy sobie sprawy w jaki sposób, kupowane przez nas warzywa są świeże. Przebyły one zapewne długą drogę od producenta do detalicznego sprzedawcy a są jednak one w jak najlepszym stanie, tak jakby dopiero co zostały zerwane.

Świeżaki

Warzywa są przez długi czas zielone, ładnie i zdrowo wyglądają, trafiają na talerze swoich odbiorców w jak najlepszej formie. Wszystko to dzięki odpowiedniej formie opakowań, w których są przewożone i magazynowane. Tylko świeże warzywa są zdrowe, dlatego nie mogą one trafiać do końcowych odbiorców w formie uszkodzonej lub zepsutej.Producent skrzynek na warzywa od wielu lat projektuje i produkuje skrzynki, które zapewnią warzywom optymalną świeżość i jak najlepszy wygląd. Skrzynki na warzywa są więc przewiewne, łatwo dają utrzymać się w czystości i są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Wszystko zależy od skrzynek

Odpowiednie skrzynie na warzywa pozwalają na utrzymanie warzyw w jak najlepszej kondycji przez jak najdłuższy czas. Skrzynki są lekkie a przy tym bardzo mocne i super wytrzymałe. Dzięki temu można naładować do nich dużo towaru, nie przeciążając jednocześnie skrzynki.Plastikowe skrzynki na warzywa dużo wytrzymają a przy tym pozwolą na utrzymanie świeżości warzyw przez bardzo długi czas.Od dawna wiadomo, że warzywa świeże są zdrowe i tylko takie będą kupowane w sklepach czy marketach. Dotarcie w takim stanie do celu może im zagwarantować plastikowa skrzynka na warzywa.

Rodzaje skrzynek na warzywa

Podręczne skrzynki na warzywa doskonale sprawdzają się w transporcie oraz na ekspozycji w sklepach. To właśnie z tamtych skrzynek codziennie klienci kupują dla siebie warzywa.Innym przykładem skrzynek są skrzynki sadownicze, są to o wiele większe skrzynki niż skrzynki podręczne. W tym przypadku, do zbiorów, najlepiej sprawdzą się skrzynio palety. Takie palety, po załadowaniu, doskonale można załadować na samochód wózkiem widłowym lub paleciakiem.Wielkie skrzynie wykorzystywane podczas zbiorów mogą utrzymać nawet .500 kg owoców. Skrzynie mają zaokrąglone rogi, perforowane ściany i podstawy. Dzięki perforacji warzywa są przez cały czas wentylowane, ciągły przepływ powietrza sprawia, że warzywa są jak najdłużej świeże i zachowane w jak najlepszym stanie. Mimo, że można załadować ich tak dużo do jednej skrzynio palety to nie można ich przy tym uszkodzić.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *