Hotel Windsor – poczuj się prawdziwie królewsko

Każdy człowiek potrzebuje od czasu do czasu odpoczynku od codzienności. Niektórzy wyjeżdżają na działkę (chociaż dziwnym trafem zawsze jest tam coś do zrobienia), inni lecą do jakiegoś obcego państwa, żeby nieco pozwiedzać, a jeszcze inni gustują raczej w choćby weekendowych wyjazdach do jakiegoś SPA, gdzie będzie można poddać się licznym zabiegom, odpocząć i wrócić jeszcze piękniejszym, zdrowszym. Znakomitą ofertę dla podobnych wyjazdów posiada hotel Windsor w Jachrance, który od lat przyciąga także ludzi polityki i kultury. Jest to niewątpliwie ważne miejsce na mapie, gdy ktoś pragnie się zregenerować. W Windsorze można poczuć się iście królewsko! Co oferuje to miejsce?

Oferta dla osób prywatnych

Do hotelu Windsor można przyjechać samemu lub z całą rodziną. Dzieci również znajdą powody, żeby świetnie się tam bawić, więc może to być zorganizowany wypoczynek dla wszystkich. Na zewnątrz znajduje się plan zabaw z trampoliną i dmuchanym zamkiem, port Jachranka, Park Linowy Jachranka, a także specjalny salon gier, gdzie każdy – duży i mały – spędzi na pewno mnóstwo czasu. Do hotelu powinny także przyjeżdżać pary, ponieważ oferta dla dwojga jest bardzo bogata. Nie tylko jest dużo sposobów na spędzenie wolnego czasu na zewnątrz (na przykład możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego), lecz również oferta relaksacyjna dla par i dla przyjaciół. W Fit&SPA można korzystać między innymi z sauny i jacuzzi. Więcej na ten temat można się dowiedzieć bezpośrednio ze strony hotelu  http://windsorhotel.pl/.

Oferta dla firm

Do Hotelu Windsor można przybywać również w celach zawodowych – łącząc odpoczynek z pracą. Organizacja na przykład szkoleń czy bankietów firmowych jak najbardziej jest możliwa – to tylko 30 minut drogi od Warszawy, a zupełnie inny świat, gdzie po wyczerpującej konferencji można swobodnie wypocząć na świeżym powietrzu. Bez wątpienia hotel Windsor w Jachrance to miejsce, gdzie można naładować akumulatory na kolejny tydzień pełen wyzwań. Warto sprawdzić choć raz – na pewno będzie się tu wracać!

Jaka parasolka do wózka? Wózek spacerowy jaki wybrać? wózek dziecięcy 3w1 Baby Design Bueno New dentysta Nowa Huta pudełka na wino