Wybieramy stół do ogrodu

Podstawowym elementem każdej zewnętrznej aranżacji jest solidny stół. Mebel ustawiony w sercu kompozycji powinien z jednej strony pięknie się prezentować, a z drugiej wyróżniać się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne. W sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziemy szeroki wybór modeli zbudowanych z materiałów o zróżnicowanej specyfice. Jaki wariant spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź!

Stół z technorattanu

Meble z technorattanu szturmem opanowały ogrody prywatne i zewnętrzne przestrzenie publiczne już kilka sezonów temu. Mimo zmieniających się trendów moda na komplety wyplatane z syntetycznej plecionki nie ustaje. Stół ogrodowy z technorattanu będzie stylowym i eleganckim wyposażeniem, które nie będzie wymagało czasochłonnej impregnacji. Mocna plecionka jest odporna na wodę, promieniowanie UV oraz mróz, a utrzymanie jej w nienagannej czystości nie stanowi najmniejszego problemu.

Meble z drewna tekowego – naturalne rozwiązania

W ogrodzie nade wszystko cenisz sobie możliwość kontaktu z naturą? Miłośnikom naturalnych aranżacji z pewnością przypadną do gustu meble z drewna tekowego. Nieregularnie usłojony, solidny stół będzie wyrazistą ozdobą tarasu. Co ważne, egzotyczna teczyna bogata jest w kwas krzemowy i substancje oleiste, które nadają meblom nieprzeciętnych właściwości. Drewno tekowe nie chłonie wody, jest niezwykle twarde i odporne na czynniki zewnętrzne (w tym nawet ostre środki chemiczne).

Minimalistyczny model z aluminium

W nowoczesnym ogrodzie urządzonym w oparciu o minimalistyczne trendy doskonale sprawdzi się stół z aluminium. Lekki metal nie rdzewieje pod wpływem zmiennych warunków pogodowych. Na szczególną uwagę zasługują modele wyposażone w rozkładany, niezwykle funkcjonalny blat.

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *