Wiosna w górach!

Budząca się do życia przyroda to znak, ze zbliża się wiosna – warto wziąć w tym czasie kilka dni urlopu i rozkoszować się ciepłymi promieniami słońca. Najlepiej w górach! W Polsce nie brakuje pięknych pasm górskich: Pieniny, Gorce, Bieszczady. Bez wątpienia to jednak Tatry przyciągają najwięcej turystów. Przyjeżdżają oni na Podhale chociażby po to, aby przekonać się o majestatycznej urodzie tych gór.

Wypoczynek z dala od Zakopanego!

Zazwyczaj wybierając się na Podhale automatycznie szukamy noclegów w Zakopanem. Pomimo niewątpliwych uroków tego miasta musimy mieć jednak na uwadze, że każdego weekendu zjeżdżają się tam prawdziwe tłumy turystów. Samo miasto kojarzone jest przede wszystkim z olbrzymi hałasem, natłokiem reklam, naganiaczy. Nie jest to idealne miejsce do wypoczynku. Zamiast do Zakopanego warto wybrać miejsce nieco oddalone od Krupówek – świetnym wyborem okazuje się Bukowina Tatrzańska! Co warto wiedzieć o tym mieście?

Noclegi w Bukowinie

W Bukowinie znajdziemy wiele pensjonatów, hoteli, prywatnych kwater. Osoby szukające zarówno komfortu, jak i niewygórowanych cen z pewnością powinny skorzystać z oferty willamajerczyk.com. Bukowina słynie z term – gorące wody wykorzystywane do leczenia i rekreacji z pewnością skuszą niejednego turystę. Innym sposobem na spędzanie czasu jest korzystanie z licznych ścieżek edukacyjnych i szlaków pieszych. Można z nich podziwiać piękną panoramę Tatr.