Wesele zorganizowane po królewsku

Ślub i wesele to bez wątpienia najważniejsze wydarzenia w naszym życiu. Każdy z nas ma własne wyobrażenie odnośnie ich organizacji, jednak części rzeczywistość weryfikuje nasze plany. Jak poradzić sobie z organizacją tego wyjątkowego dnia? Na jakie elementy zwracać największą uwagę, a co pominąć? Przedstawiamy kilka wskazówek, które z pewnością ułatwią czas oczekiwania!

Znajdź odpowiednią salę!

Kluczem do udanego wesela jest znalezienie odpowiedniej sali, dostosowanej do przewidywanej ilości gości. Obecnie nie powinno być to problemem – jednak warto wziąć pod uwagę kilka miesięcy zapasu. Podczas rozmów z managerami konkretnych miejsc zwracajmy uwagę nie tylko na ilość miejsca, ale i ilość osób w obsłudze, wybór menu, dodatków. Wiele restauracji oferuje gościom weselnym nocleg w atrakcyjnych cenach – warto to rozważyć!

Wśród licznych sal, które warto wziąć pod uwagę z pewnością oferta hotellord.pl zaskoczy nas najbardziej. Wykwintne menu, profesjonalna obsługa, możliwość zaaranżowana sali w dowolny sposób – to tylko niektóre z możliwości czekających na parę młodą i gości.

Wybierz zaproszenia i dodatki

Kolejnym ważnym elementem są zaproszenia oraz wszelkie dodatki na stoły: winietki, zawieszki na alkohol, bileciki z podziękowaniami. Obecnie znalezienie pięknych zaproszeń nie będzie trudne – olbrzymia ilość firm zaoferuje nam zaproszenia tworzone hurtowo, komputerowo, jak i malowane ręcznie. Te drugie są znacznie droższe, jednak wiele par decyduje się właśnie na nie.

Zespół czy DJ?

Pytanie to jest jednym z najczęściej wpisywanych w wyszukiwarki internetowe. Jeśli cenimy muzykę na żywo z pewnością lepszym wyborem będzie kapela. Musimy jednak liczyć się z tym, że jest ona zdecydowanie droższa od DJ-a. Decydując się na DJ-a zaoszczędzimy i będziemy mogli sami zadecydować, jaka muzyka ma pojawić się na weselu.

ortodoncja katowice dentysta Kraków