Trwały zestaw tarasowy

Znalezienie ciekawego zestawu tarasowego nie jest dzisiaj wyzwaniem – producenci proponują nam wiele ciekawych propozycji mebli z technorattanu, aluminium, mebli modułowych. Szukając idealnych rozwiązań powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na elegancję mebli, ale przede wszystkim na ich trwałość i funkcjonalność. Jak wybierać meble, aby cieszyły one nasze oczy i były ozdobą przez długie lata?

Komplety meblowe na tarasie

Jakie elementy zestawów meblowych wybrać na nasz taras? W gruncie rzeczy wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Na niewielkich tarasach sprawdzą się zestawy stworzone ze stolików kawowych i foteli czy krzeseł. Na małych tarasach warto umieścić także nieco roślin doniczkowych, które uzupełnią przestrzeń i pozwolą cieszyć się pięknem przyrody. Obszerniejsze tarasy dają znacznie więcej możliwości związanych z aranżacjami. Przede wszystkim możemy wykorzystać wiele elementów konkretnego zestawu, np. sofę narożną, stolik kawowy, fotele, krzesła, leżanki. Na dużych trasach możemy pozwolić sobie też na stworzenie strefy jadalnej, poprzez wykorzystanie stołu i krzeseł.

Wybierając zestaw tarasowy zwracajmy uwagę na tworzywa – zastosowanie technorattanu i trwałego aluminium malowanego proszkowo jest gwarancją, że nasze meble ogrodowe nie będą podatne na zmienne warunki atmosferyczne. Zastosowanie aluminium pozwoliło także na znaczne zmniejszenie wagi mebla, przez co podnoszenie elementów czy ich przesuwanie nie sprawia żadnych problemów.

Komfortowo na naszym tarasie

Jak zadbać o komfort i bezpieczeństwo naszych bliskich? Aby korzystać z uroków w lata w pełni na tarasie warto zaopatrzyć się w nowoczesny parasol ogrodowy, którego obszerny baldachim uchroni nas przed silnym promieniowaniem UV. Parasole osadzane są na ruchomej stopie, która może być rotowana o 360 stopni. Dzięki temu dokładnie określimy kąt padania cienia.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *