Sprytne kosmetyki

Technologia i odkrycia naukowe mają realny wpływ na bardzo wiele dziedzin naszego codziennego życia. Używamy na przykład nowoczesnych sprzętów w pracy oraz w szkole. Dzięki nim szybciej przygotowujemy posiłki i sprawniej parkujemy na ciasnym parkingu. Rzadko jednak myślimy o tym, że wpływają one również na kosmetyki, których używamy. Na rynku jest dostępnych coraz więcej sprytnych kosmetyków, o ciekawym działaniu. Sprawdźmy, czy warto posiadać je w swojej kosmetyczce.

Krem BB

Niewiele kobiet ma idealnie gładką cerę, o zdrowym kolorze, bez żadnych przebarwień czy niedoskonałości. Większość z nas posiada jakieś wady. Można jednak je dość łatwo zamaskować czy pomocy kryjącego podkładu. Jednak większość tego typu kosmetyków niezbyt dobrze wpływa na kondycję naszej skóry. Przesuszenie, zatkane pory, kolejne wypryski – to tylko niektóre konsekwencje codziennego wklepywania ciężkiego podkładu w skórę twarzy. Czy zatem powinnyśmy zaakceptować siebie dokładnie takie, jakie jesteśmy i nie stosować podkładów? To tylko jedno z rozwiązań. Inne jest znacznie prostsze. Wybierzmy innowacyjny krem BB, który jest połączeniem kryjącego podkładu oraz kremu nawilżającego. Nakładając ten kosmetyk, nie tylko maskujemy niedoskonałości, ale również dbamy o optymalne nawilżenie skóry na buzi. Zatem nie tylko nie przesuszamy twarzy, ale nawet dodatkowo ją nawilżamy, pielęgnujemy.

Krem CC

Krycie kremu BB nie jest jednak bardzo duże i z niektórymi problemami skórnymi może sobie zwyczajnie nie poradzić. Należy do nich na przykład cera naczynkowa. Charakteryzuje się ona licznymi zaczerwieniami. Czy da się je zamaskować za pomocą kosmetyku nawilżającego?
Najlepiej do tego nada się krem CC. Łączy on w sobie krem nawilżający oraz świetnie kryjący podkład, zawierający zielony pigment. Jego obecność jest bardzo ważna, aby zamaskować czerwone ślady.

Lakier winylowy

Nowoczesne, sprytne kosmetyki nie służą jednak tylko do malowania twarzy. Odkrycia w dziedzinie lakierów do paznokci sprawiły, że nie musimy ich już co chwila malować, aby cieszyć się ładnym, eleganckim manicure.
Lakier winylowy do kupienia w sklepie www.seol-cosmetics.pl daje nam możliwość zatrzymania efektu nawet przez kilka tygodni. Jeszcze do niedawna prym na rynku kosmetycznym wiodła hybryda. Okazuje się jednak, że manicure winylowy jest jeszcze sprytniejszy i wygodniejszy. Do utwardzenia lakieru nie potrzebujemy bowiem specjalnej lampy UV, proces ten odbywa się w tym przypadku pod wpływem zwykłego światła. Nie musimy zatem nabywać żadnego dodatkowego sprzętu, co jest wygodne.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *