Spraw sobie przyjemność – zaplanuj egzotyczne wakacje!

Jeszcze do niedawna egzotyczne wczasy były poza zasięgiem cenowym większości Polaków. Na ten rodzaj wyjazdów mogli pozwolić sobie wyłącznie zamożniejsi. Obecnie sytuacja zmieniła się, a touroperatorzy znacząco zmniejszyli koszty takich wyjazdów. Czym to jest spowodowane?Jeszcze do niedawna najpopularniejszymi kierunkami były Turcja, Egipt. Kierunki te gwarantowały nie tylko niskie ceny, ale również wspaniałą pogodę, tak pożądaną przez nas na urlopach. Niestety, w związku z pojawiającymi się zapachami terrorystycznymi w enklawach turystycznych wielu zainteresowanych zrezygnowało ze swoich zaplanowanych wyjazdów, nawet kosztem wpłaconych zaliczek. Biura turystyczne nie mogły pozwolić sobie na zmniejszenie ilości klientów, dlatego musiały znaleźć alternatywę. Okazało się, że właśnie egzotyczne wczasy doskonale mogą zapełnić tę lukę.

Czego spodziewać się po wyjeździe w tropiki?

Wyjazd na wyspy tropikalne to świetna okazja na to, aby zwiedzić zupełnie inny zakątek świata. Rajskie plenery, niesamowita roślinność, możliwość obcowania z dziką przyrodą – to tylko niektóre atrakcje turystyczne na Dominikanie, Seszelach, Mauritiusie. Sami turyści mogą oczywiście również korzystać z licznych uroków bliskości krystalicznie czystej wody – w okolicy znajdziemy wiele wypożyczalni sprzętu wodnego, szkółki nurkowania, możliwość wypożyczenia łodzi do wędkowania.

Co wchodzi w cenę wyjazdu?

W cenie zakupionej wycieczki znajdziemy przede wszystkim bilety lotnicze, transfery na i z lotniska, opiekę pilota lub rezydenta, ubezpieczenie turystyczne, zakwaterowanie we wcześniej wybranym hotelu, wyżywienie w wybranej przez nas opcji, możliwość korzystania z hotelowych udogodnień. Pobyt urozmaicą nam również wycieczki fakultatywne oraz możliwość samodzielnego zwiedzania wyspy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *