Rattan w ogrodzie

Każdy baczny obserwator trendów w designie z pewnością zauważy, że meble i dodatki z naturalnych materiałów w wielkim stylu wróciły do łask! Trendsetterzy coraz śmielej rezygnują z zimnych kompozycji na rzecz bardziej swobodnych, ciepłych aranżacji. Z tej reguły nie wyłamują się również ogrody. Jakie trendy królować będą w modnych ogrodach w zbliżającym się wielkimi krokami sezonie? Sprawdź nasze propozycje!

Rattan w ogrodowym wydaniu

Coraz większa rzesza miłośników odpoczynku wśród kojącej zieleni stara się wprowadzać do ogrodu jak najwięcej naturalnych elementów. Nowoczesne ogrody nie są już symetryczną, minimalistyczną przestrzenią zdominowaną przez jeden kolor. Zachowawcze układy coraz częściej wypierane są przez swobodne kompozycje, w których główną rolę odgrywa sama Matka Natura.

W modną konwencję idealnie wpisują się meble z rattanu. Rattanowe wyposażenie kojarzy Ci się z niemodnymi aranżacjami sprzed kilku dekad? Najwyższa pora przełamać ten schemat! W katalogach czołowych producentów znaleźć możemy niebanalne huśtawki, krzesła, fotele i dodatki ciekawie łączące w sobie minimalistyczną formę z naturalnością surowca. Co ważne, większość tego typu mebli wykonywana jest w całości ręcznie, co nadaje im unikatowego charakteru.

Donica i lampa rattanowa mile widziane w modnym wnętrzu

Meble i dodatki z azjatyckiego rattanu doskonale czują się nie tylko wśród ogrodowej zieleni, ale również w wewnętrznych aranżacjach! Prostym sposobem na ożywienie salonu czy jadalni jest urozmaicenie kompozycji o rattanowe dodatki. Donice czy lampa rattanowa to małe, ale niezwykle wyraziste akcenty, które wniosą do wnętrza naturalny urok.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *