PROGRAM HOTELOWY TO ŚWIETNA INWESTYCJA DLA TURYSTYCZNEGO BIZNESU

Najprostsza, a przy tym najbardziej zrozumiała definicja inwestycji to tak włożyć w coś pieniądze, żeby w dłuższej perspektywie czasu wyjąć z tego kilka razy więcej mamony. I tak hotelarze inwestują w zwiększanie liczby miejsc noclegowych, polepszanie standardów, podwyższanie jakości usług… Tymczasem jedną z bardziej zyskownych decyzji, jakie może podjąć właściciel ośrodka turystycznego, jest inwestycja w dobry program hotelowy NFHotel.

Lepsza kontrola

Rozwiązanie dla hoteli od NetFactory posiada szereg integralnych modułów, które w wielu aspektach codziennego funkcjonowania obiektu usprawniają i ułatwiają personelowi pracę, natomiast osobom zarządzającym oddają w ręce przydatne narzędzia pozwalające na rzetelną ocenę aktualnej sytuacji w hotelu. A jak wszem i wobec wiadomo, czas to pieniądz.

Więcej potencjalnych klientów

Szczególne zainteresowanie hotelarzy będą budzić te komponenty, które efektywnie wspomagają sprzedaż wolnych pokoi. W dzisiejszych czasach najlepiej to zrobić poprzez optymalizację internetowych kanałów. Przede wszystkim stron www oraz portali rezerwacyjny. NFHotel posiada wyjątkowo szybkiego channel managera, który błyskawicznie aktualizuje zarówno wszelkie dane o dostępności i zajętości, jak też grafik hotelowy na recepcji. W ciągu sekund, dynamicznie w czasie rzeczywistym, bez potrzeby jakiegokolwiek odświeżania strony/programu.