Oryginalne opakowania na alkohol

Któż z nas nie ma czasem problemu z pomysłem na prezent? Co prawda skarpetki i krawaty dominują głównie w okresie świąt, jednakże przez resztę roku dominuje alkohol. Nie jest sztuką wręczyć dobry trunek w zwykłym marketowym opakowaniu. Mogłoby to także zostać źle odebrane przez obdarowanego. Rozwiązaniem mogą być spersonalizowane pudełka. Taką ofertę można znaleźć chociażby na induplo.pl.

 

Wyjątkowe opakowania papierowe

Z racji tego, iż jest to jeden z bardziej popularnych sklepów, mających w swojej ofercie opakowania na alkohol, na induplo.pl jest naprawdę w czym wybierać. Wspomnijmy tu chociażby o pudełkach i torebkach na alkohol. W przypadku pudełek mogą to być rozwiązania klasyczne, lub również oryginalne – z okienkiem.  Pudełka na alkohol z nadrukiem, wraz z zawartością będzie na pewno prezentem niezapomnianym. Będzie to dobrze świadczyło o pomysłodawcy prezentu, w końcu prezenty spersonalizowane wymagają odpowiedniego wyczucia, jak również zmysłu stylistycznego, o odpowiednim zaangażowaniu nie mówiąc.

 

Ekologiczne opakowania? Proszę bardzo!

W ofercie można także znaleźć rozwiązania dla miłośników ekologii – tekturowe opakowania. Jeżeli spełnią już swoją funkcję, mogą zostać poddane recyklingowi, przez co nie będą stanowiły żadnego zagrożenia dla środowiska.

Produkty sprzedawane są w większości przypadków w opakowaniach zbiorczych, dzięki czemu można zaopatrzyć się w nieszablonowe opakowania na wiele okoliczności.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *