Odpocznij blisko domu – Zalew Zegrzyńsk

Zalew Zegrzyński jest doskonale znany mieszkańcom Warszawy oraz okolic. Ten olbrzymi zbiornik to od wielu dziesięcioleci jedno z ulubionych miejsc wypoczynkowych. Nie powinno to dziwić: rozległa tafla wody daje możliwość uprawiania sportów wodnych, relaksowania się podczas przejażdżek rowerkami wodnymi. Na przygotowanych plażach turyści mogą odpoczywać na leżakach czy też grać w gry zespołowe. Nie brak tu również licznych punktów gastronomicznych, dzięki którym zaspokoimy pragnienie i głód.

Zatrzymaj się w luksusowym hotelu!

Pomimo licznych pensjonatów i prywatnych kwater w okolicy zalewu planując urlop warto wybrać luksusowy hotel, który zapewni nam liczne atrakcje. Jednym z nich z pewnością jest Lawenda Park Hotel, który swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Lawenda Park hotel zaoferuje nam eleganckie pokoje z łazienkami, możliwość skorzystania z wykwintnego menu restauracji hotelowej oraz atrakcje związane z aktywnym wypoczynkiem. Otoczenie lasów pozwoli także na organizowanie długich spacerów i odpoczynek wśród drzew. Dokładną ofertę znajdziemy na stronie hotelu: jachranka.pl.

Oferta dla biznesu!

Lawenda Park Hotel to idealne miejsce do organizacji eventów firmowych oraz spotkań z potencjalnymi partnerami biznesowymi. W hotelu znajdą oni sale konferencyjne w Jachrance oraz doskonałe zaplecze związane z organizacją prelekcji czy szkoleń.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *