Must have w pokoju młodzieżowym

Urządzanie pokoju młodzieżowego to wielka przyjemność, ale również spore wyzwanie. Nie dość, że jedno pomieszczenie musi spełniać wiele funkcji, to równocześnie odznaczać się niebanalnym designem. Jeśli planujesz małą rewolucję w pokoju swojego dziecka i zastanawiasz się, jak tanio urządzić pokój młodzieżowy, sprawdź nasze rady! Prezentujemy zestawienie mebli, które muszą znaleźć się w pokoju każdego dorastającego nastolatka.

Porządna szafa

Solidna i pojemna szafa będzie Twoim sprzymierzeńcem w walce o porządek. Na stronie www.gama-sklep.com.pl znajdziesz szeroką ofertę młodzieżowych szaf i meblościanek, które odznaczają się modnym designem i szeregiem praktycznych rozwiązań. Duża ilość miejsca do przechowywania pozwoli na uporządkowanie wszystkich rzeczy osobistych, które już nigdy nie będą niedbale porozrzucane w po szafkach. Dodatkowo, szafy z lustrem optycznie powiększą pomieszczenie i dodadzą mu głębi.

Wygodne biurko

Duże i wygodne biurko jest niezbędne, aby stworzyć dziecku odpowiednie warunki do nauki. Wybieraj modele z szerokim blatem, który pozwoli na swobodne rozłożenie wszystkich książek, zeszytów, pomocy naukowych i komputera. W parze z biurkiem idzie fotel biurowy – model z regulacją wysokości i kątem odchylenia oparcia zapewni zdrowe podparcie dla kręgosłupa.

Łóżko

W pokoju młodzieżowym rola łóżka znacznie wybiega poza miejsce do spania. Młodzi ludzie na łóżku czytają, uczą się, oglądają filmy i surfują po Internecie. Aby łóżko było jak najbardziej funkcjonalne, wybieraj modele z wbudowanymi szufladami, które pomieszczą pościel nieużywaną w ciągu dnia. Materac przykryty ciekawą narzutą i poduszkami będzie pełnił funkcję wygodnej sofy, niezastąpionej podczas popołudniowego relaksu.