Modne wyposażenie do ogrodu

Gdzie najchętniej spędzamy czas wolny latem? Oczywiście w ogrodzie! Aby maksymalnie korzystać z każdego ciepłego dnia, warto starannie zaaranżować zewnętrzną strefę. Jakich elementów nie może zabraknąć w ogrodzie trendsettera pragnącego stworzyć funkcjonalny i modny taras? Sprawdź!

Meble ogrodowe wypoczynkowe z technorattanu – salonowy szyk

Nowoczesne tarasy urządzone według najświeższych trendów coraz częściej przypominają zewnętrzne tarasy. W sercu stylowych kompozycji znajdują się nie klasyczne stoły i krzesła, a meble ogrodowe wypoczynkowe z technorattanu. Wysokiej jakości sofy albo narożniki o modułowej budowie zapewniają najwyższy komfort wypoczynku. Minimalistyczne, utrzymane w stonowanych barwach komplety wypoczynkowe są praktycznym wyposażeniem, a jednocześnie wyrazistą ozdobą przestrzeni.

Huśtawka ogrodowa inaczej

Bujane, podłużne ławki odchodzą do lamusa! Ich miejsce w modnych ogrodach zajmują designerskie, jednoosobowe fotele podwieszane na hakach albo specjalnych stelażach. Zabudowane huśtawki w formie otulającego kokonu wypełnionego miękką poduchą szczególnie docenią miłośnicy samotnego odpoczynku z dobrą książką. Oryginalne huśtawki będą mile widziane również w salonie czy pokoju młodzieżowym.

Modne dodatki

Aby ogród jak najlepiej spełniał swoją rolę, nie może zabraknąć w nim stylowych dodatków. Wśród wyposażenia tworzącego zewnętrzną aranżację warto znaleźć miejsce na nowoczesny parasol, który zapewni domownikom i gościom optymalne warunki do odpoczynku niezależnie od aury. Czołowi producenci oferują imponujące modele z regulowanymi, dużymi czaszami o kilkumetrowej średnicy lub długości boku. Ciekawą nowością są parasole z wbudowanymi po wewnętrznej stronie listwami LED.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *