Łuskarki do lodu chłodzone powietrzem

Łuskarki do lodu chłodzone powietrzem wykorzystywane są na szeroką skalę w różnorodnych lokalach gastronomicznych, sklepach rybnych i supermarketach. Mało osób zdaje sobie sprawę również z tego, że profesjonalne łuskarki można spotkać w firmach transportowych i laboratoriach.

Do czego służą łuskarki?

Nowoczesne łuskarki wykorzystywane są głównie do produkcji lodu o dużej powierzchnie. Lód ten zapewnia chłodzenie i utrzymanie stałej temperatury. Łuskarki dzięki nowoczesnej technologii wytwarzają lód, który nie zbryla się, jest suchy i co najważniejsze całkowicie pozbawiony jest wilgoci.

Zdecydowana większość łuskarek do lodu dostępna na rynku wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Urządzenia tego typu wymagają oczywiście podłączenia wody oraz odpływu kanalizacyjnego. Łuskarki chłodzone powietrzem są bardzo proste w obsłudze, dlatego też z ich dobrodziejstwa może skorzystać praktycznie każdy.

Na jakie łuskarki postawić?

Osoby, które prowadzą lokal gastronomiczny powinny postawić na oryginalny sprzęt z najwyższej światowej półki. Tylko czołowi producenci oferują urządzenia, które przystosowane są do pracy w trudnych warunkach klimatycznych. Łuskarki wykonane z wysokiej jakości materiałów poradzą sobie nawet przy dość dużej twardości wody.

Wybierając nowy sprzęt warto zadbać również i o to, aby był on łatwy w utrzymaniu czystości. Warto zwrócić uwagę również na to, czy dostęp serwisowy do urządzenia nie jest utrudniony. Najlepsze urządzenia zapewniają bezproblemową pracę nawet do temperatury 43 stopni.

Modele chłodzone powietrzem posiadają zazwyczaj dość duże skraplacze, które idealnie sprawdzą się przy wysokich temperaturach otoczenia. Urządzenia tego typu zużywają zdecydowanie mniej wody, niż konkurencyjne łuskarki chłodzone wodą.

Gdzie można kupić łuskarki?

Oryginalne łuskarki do lodu w przystępnej cenie można znaleźć w profesjonalnych sklepach internetowych. Warto postawić na sprzęt na który udzielana jest wieloletnia gwarancja producenta zwłaszcza, jak łuskarka będzie często użytkowania.

Porządne łuskarki można znaleźć również na aukcjach internetowych. Jest to idealny wybór dla tych osób, które nie mają zbyt dużych środków finansowych i chcą kupić używane łuskarki do lodu.

Łuskarki do lodu znajdziesz w ofercie Gastrosilesia.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *