Kosmetyki keratynowe w encanto sklepie

Najlepszym sposobem na wyprostowanie, a zarazem odżywienie i regenerację włosów – dzięki uzupełnieniu w ich strukturze niedoborów keratyny, jest przeprowadzenie keratynowego prostowania włosów. Jest to możliwe dzięki specjalnym kosmetykom.

Produkty sklepu encanto

Miejsce, gdzie znaleźć można potrzebne w regeneracji włosów kosmetyki, to na pewno encanto sklep, proponujący skuteczne i wydajne preparaty. W ich produktach (używanych w czasie zabiegu prostowania włosów), znaleźć można nie tylko keratynę, ale również antyoksydanty, witaminy i wyciągi z roślin. Powodują one trwałe nawilżenie włosów, oraz dostarczają im niezbędnych składników odżywczych oraz kwasów tłuszczowych. Te ostatnie tworzą na włosach niewidoczną, ale mocną barierę ochronną przed wszystkimi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Co więcej – encanto sklep dba o cały proces prostowania: można tam bowiem kupić cały zestaw potrzebnych do procedury kosmetyków tzn. szampon i odżywkę encanto. Można je kupić pojedynczo albo w potrójnym zestawie. Do tego, występują one w pojemniczkach o różnych pojemnościach. Można wybrać takie, które będą odpowiadały posiadanej długości włosów – i aby żaden z kosmetyków się nie zmarnował.

Jak wyprostować włosy?

Dzięki zakupionym w sklepie kosmetykom, zabieg prostowania wykonać można w salonie fryzjerskim, jak i we własnym domu. Wystarczy przygotować jednorazowe rękawiczki, maseczkę ochronną, miseczkę do wyłożenie preparatu z keratyną i prostownicę do włosów. Cały proces opisać można w kilku krokach:
– Włosy należy umyć przynajmniej dwa razy szamponem encanto, by wypłukać z nich wszelkie zanieczyszczenia, potem delikatnie trzeba je osuszyć ręcznikiem.
– Po włożeniu rękawiczek i maseczki, do miski wyciska się produkt z keratyną i zaczyna nakładać na włosy – robi się to małymi pasmami, zawsze zachowując przestrzeń 1-2 cm od skóry głowy (kosmetyk w ogóle nie powinien jej dotykać).
– Należy odczekać 15 minut.
– Potem włosy suszy się przy pomocy suszarki – o średniej mocy nadmuchu. Warto wtedy osłaniać oczy.
– Następnie należy użyć prostownicy do włosów (nagrzanej do około 220 stopni), i prostować nią pojedyncze pasma włosów – każde 6-7 razy.
– Po prostowaniu należy odczekać 30 minut.
– Później włosy należy znowu umyć szamponem, osuszyć ręcznikiem i trzeba zacząć nakładać pędzelkiem odżywkę encanto. 15 minut po jej nałożeniu włosy trzeba spłukać wodą (zostawiając na nich część odżywki).
– Ostatnim krokiem jest wysuszenie włosów suszarką i ponowne rozprostowanie ich za pomocą prostownicy.
Ta procedura pomoże osiągnąć efekt gładkich, świeżych i pięknych włosów.

Zapraszam po więcej informacji na stronę encanto sklep.