Jak poradzić sobie z zabudową poddasza?

Poddasza to coraz częściej przestrzeń wykorzystywana kreatywnie – możemy stworzyć tam elegancką sypialnię, pokój rozrywkowy (z telewizorem, konsolami), czytelnię z licznymi regałami książkowymi. Możliwości jest naprawdę wiele. Aby jednak sprawić, że ta przestrzeń stanie się funkcjonalna, konieczne jest jej odpowiednie zaaranżowanie. Ze względu na skosy dachu może okazać się to problematyczne. Z jakich rozwiązań warto skorzystać?

Postaw na profesjonalistów!

Przede wszystkim zastanów się, jakie są Twoje oczekiwania. Jeśli w pomieszczeniu tym ma znajdować się wiele miejsca wstawianie tam przypadkowych mebli nie będzie dobrym pomysłem. Zamiast tego warto zwrócić uwagę na meble funkcjonalne, spełniające kilka ról (np. rozkładana kanapa, która w ciągu nocy zamieni się w wygodne łóżko). Dobrym pomysłem jest skorzystanie ze sprawdzonych firm projektujących meble na wymiar, takich jak torusmeble.pl. Korzystają one z wieloletniego doświadczenia oraz doskonałej jakości materiałów. Co mogą nam zaoferować?

Meble tworzone na wymiar

Poddasze wypełnimy meblami tworzonymi na wymiar – stolarz bez trudu poradzi sobie z tworzeniem półek a nawet szaf do zabudowy, jeśli takie okażą się nam niezbędne. Wiele osób decyduje się również na stworzenie dedykowanych półek na sprzęt grający i np. winyle.