Garnki, sztućce i patelnie – jakie zestawy wybrać?

Wspólne posiłki w gronie bliskich to najlepsza okazja do tego, aby spędzić razem nieco czasu, porozmawiać. Pyszne dania jednoczą rodzinę przy jednym stole, pozwalają na relaks. Warto zadbać o odpowiednią atmosferę w jadalni wybierając odpowiednie garnki, sztućce i patelnie. Dzięki tym elementom każdy posiłek stanie się prawdziwą ucztą.

Garnki tworzone z pasją

Najważniejszym elementem wyposażenia kuchni są bez wątpienia garnki. Ich wybór nie powinien być przypadkowy. Wśród nowoczesnych kolekcji najczęściej wymienia się zestawy ze stali szlachetnej – materiał ten jest odporny na wysokie temperatury, odkształcenia, zarysowania. Dno garnków ze stali uzupełnione jest dyskiem aluminiowym – jego zastosowanie pozwala na równomierne rozprowadzanie ciepła, oszczędność energii i znacznie szybsze przygotowanie posiłków. Wewnątrz garnki uzupełnione są o miarki – teraz dokładnie odmierzymy ilość wody czy innych płynów. Każdy garnek posiada dedykowaną pokrywkę ze szkła hartownego i z odpowietrznikiem.

Innowacyjne powłoki na patelni

Nowoczesne patelnie pozwalają na przygotowanie potraw pożywnych i co bardzo ważne: zdrowych. Innowacyjne powłoki ceramiczne i granitowe sprawiają, że jedzenie nie przywiera do dna i zachowuje cenne składniki odżywcze. Dno patelni zabezpieczone jest przed zarysowaniami, przez co produkt zachowuje estetyczny wygląd i właściwości przez wiele lat.

Eleganckie sztućce, które zmienią oblicze każdego posiłku

Wysokiej jakości sztućce zachwycają swoim wyglądem, są odporne na zarysowania, można myć je w zmywarkach. Zestawy sztućców oferowane w sklepie Gerlach.pl zaskoczą nietuzinkowym designem, dopasowanym do różnorodnych gustów. Zaletą sztućców pochodzących od producenta jest zastosowanie wysokiej klasy materiałów oraz świetne wyważenie, przez co noże i widelce doskonale leżą w dłoniach.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *