Elegancja w salonie

Salon jest miejscem szczególnym. To właśnie on jest wizytówką domowników, w nim przyjmujemy gości i relaksujemy się po pracy. Ważne, aby salonowa aranżacja była dopracowana do perfekcji zarówno pod kątem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Jakie meble pomogą Ci stworzyć elegancką  i praktyczną aranżację?

Nieskazitelna biel

Nośnikiem elegancji i klasy we wnętrzach jest biel. To właśnie czysta, neutralna barwa pozytywnie wpływa na klimat panujący w pomieszczeniu, potęguje uczucie spokoju, relaksu i porządku. Ponadto, biel jest kolorem, który świetnie współgra z każdą inną barwą. Poprzez ciekawe połączenia możesz stworzyć niezwykłą i wysmakowaną aranżację zgodną z Twoim temperamentem i koncepcją mieszkania. Co ważne, białe meble to świetne wyposażenie dla małych pomieszczeń – odbijające światło, jasne powierzchnie i lekki projekt dodadzą każdemu wnętrzu kilku dodatkowych metrów kwadratowych!

Ciekawe realizacje z białymi meblami w roli głównej znajdziemy na stronie gama-sklep.com.pl. Na szczególną uwagę zasługują meble Wójcik Linate – stylowe i delikatne meble, które nadadzą ton eleganckiej aranżacji salonowej. W kolekcji znajdują się różnorodne modele, dzięki którym urządzisz nie tylko salon, ale również wygodną i praktyczną sypialnię. Biała powierzchnia przełamana jest wstawkami o naturalnej strukturze drewna, co jest dodatkowym atutem każdego elementu kolekcji.

Białe meble równa się dużo sprzątania?

Wbrew powszechnym opiniom, białe meble wcale nie wymagają szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Z laminowanych powierzchni bez problemu można usunąć wszelkie zabrudzenia, a osiadający kurz jest bardziej widoczny na ciemnych powierzchniach.

 

 

http://wtrawiepiszczy.com.pl/czy-social-media-moga-zmienic-postrzeganie-naszej-firmy/ http://urbantraffic.pl http://dowiedz-sie.com.pl