Elegancja w ogrodowym wydaniu

Producenci wyposażenia ogrodowego wychodzą poza schematy i proponują znacznie więcej niż prowizoryczne stoły, krzesła i ławki z drewna i tworzyw sztucznych. Nowoczesne meble ogrodowe mogą śmiało konkurować z najlepszymi salonowymi kompletami! Jakie meble wniosą do Twojego ogrodu nutę luksusu i elegancji, dzięki którym przydomowe otoczenie nabierze blasku? Sprawdź!

Imponujący stół ogrodowy okrągły

Pragniesz stworzyć na swoim tarasie warunki godne dużej, wygodnej jadalni? Nic prostszego! Stół ogrodowy okrągły znacznie ułatwi Ci zadanie. Duży, wyplatany blat stworzy idealne warunki do celebrowania w rodzinnym gronie mniejszych i większych sukcesów i uroczystości oraz pozwoli cieszyć się z uroków lata przy pysznych, grillowanych potrawach. Wybierając model w całości wyplatany z technorattanu, nie musisz martwić się, że powierzchnia stołu z czasem będzie niszczeć. Zwarta, nieprzepuszczalna struktura nie chłonie wilgoci ani zanieczyszczeń, dzięki czemu utrzymanie blatu w nienagannej czystości jest dziecinnie proste. Dodatkowym zabezpieczeniem dla stołu i użytkowników jest szyba ze szkła hartowanego, którą producenci często pokrywają blat.

Meble tapicerowane w ogrodzie – dlaczego nie?!

Wstawiając do ogrodu wygodną, rozłożystą kanapę, zapewniasz sobie prawdziwie królewskie warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu. Nie musisz obawiać się, że tapicerowane elementy nie zdadzą egzaminu na otwartej przestrzeni. Na stronie oltre.pl znajdziesz kanapy i fotele w pełni odporne na działanie wilgoci, promieniowania UV i skrajnych temperatur. Siedziska i poduszki swoją ponadprzeciętną trwałość zawdzięczają ochronnej warstwie teflonu, która jest dla niszczycielskich czynników barierą nie do przejścia.

https://siteopia.pl/nowoczesne-oswietlenie-na-taras/ http://lillanails.pl/jakie-zadaszenie-tarasu-do-samodzielnego-montazu-wybrac/ http://wmkiw.pl/trwale-parasole-tarasowe-jaki-model-wybrac/