Ciesz się ciepłą jesienią w ogrodzie

Ciepła i pogodna jesień to świetny czas na to, aby odpocząć w ogrodzie. Wysokie temperatury w ciągu dnia pozwalają cieszyć się bliskością natury i zmieniającymi się kolorami wokół nas. Warto ten czas spędzić we własnym ogrodzie lub na tarasie. O nasz komfort zadbają wygodne meble i dodatki.

Ciesz się wygodą w strefie relaksu

Jakie meble ogrodowe cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem? Bez wątpienia są to komplety technorattanowe, których elegancki wygląd doskonale poprawia estetykę otoczenia. Zaletą technorattanu jest również to, że jego struktura nie chłonie brudu, jest wysoce odporna na działanie promieni słonecznych, nie płowieje. Meble technorattanowe są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, w tym również deszcz. Nie musimy się więc martwić, że po kilku latach użytkowania będziemy musieli je wymieniać na nowe.

Elegancki parasol ogrodowy

Aby cieszyć się piękną pogodą i nie martwić o silne promieniowanie słoneczne wystarczy w ogrodzie ustawić parasol. Nowoczesne parasole odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, piękną linią, ciekawym designem. Projektanci dokładają wszelkich starań, aby taki parasol był nie tylko funkcjonalny, ale również trwały.

Parasol ogrodowy wodoszczelny to coś, co z pewnością nas zaskoczy. Dzięki zastosowaniu tkanin poliestrowych pokrytych warstwą poliuretanu możliwe stało się zabezpieczenie użytkowników przed niespodziewanym deszczem. Tkanina poliestrowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, wnikanie brudu – dzięki temu na długo zachowuje piękny wygląd. Czasze mogą być odchylane w jednej lub w dwóch płaszczyznach, w zależności od modelu. Aluminiowy stelaż osadzono na ruchomej stopie. Liczne punkty regulacji sprawiają, że parasol możemy ustawić bardzo precyzyjnie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *